Napisz do nas ! Dodaj do ulubionych Ustaw jako stronę startową
Erotyka Rosyjska Salony masażu Sauny
Wersja angielska
Wersja niemiecka
Wersja polska
Wersja rosyjska
 

Erotyka Rosyjska Salony masażu Sauny Rosyjskie strony erotyczne Prostytutki
Tylko dla dorosłych.

Erotyka rosyjska to temat rzeka!
Strony które polecamy są bez dialerów, wyskakujących okien, samootwierających się niezamykalnych okien. Jeżeli coś takiego jest - ostrzegam.

Sztandarowa strona z Paniami z Moskwy. Tu jest profesjonalizm i kultura. Na przykład Alona.
Wiek 22. Wzrost 170. Waga 50. Biust 2. W wolnym czasie pracuje jako fotomodelka. Wyjazd możliwy tylko do dobrego drogiego hotelu. Przyjmuje u siebie. Konfliktowych i kryminalistów ostrzega - mieszkanie z ochroną, zresztą jedyny skarb w domu - to Ona! Godzina -100$. Dwie -200$. Telefon. E-mail. Rejon Moskwy. Metro.

Dzisiaj nie spotkałem, ale bywają tu dziewczyny o urodzie - 999 $ za noc. Kilka języków. Wyższe wykształcenie itd. Ale były 2-3 tygodnie. A potem? Sądzę, że zostały pięknymi żonami VIP-ów, lub super biznesmenów. I potem gadają o równouprawnieniu, antyfeminiźmie i innych mądrościach? Nie. To nasze Panie, które w stringach, albo i bez, w przezroczystej bluzce bez stanika przychodzą do roboty i dziwią się że prawdziwym chłopom nie tylko mózg staje. Molestuje mnie wzrokiem, mówi taka święta feminorewolucjonistka, do sądu z nim! Rosjanki jeszcze nie!
Alonka zaprasza >>>


Na podobną stronę z bardzo dużą ilością doskonałych zdjęć moskiewskich modelek zaprasza Waleria.


Czasami dostaję zawiadomienie, że na stronie Salonu Masażu na Uniwersytecie (Moskwa) są nowe fotografie. Kilka dni temu dodano fotografie Maszy, Soni, Arizy i Ali. Masza zaprasza. Tędy proszę>>>

Z tego samego serwisu zdjęcie z Salonu na Studenckiej. Tutaj Nastia pracuje jako przewodnik >>>

I jeszcze jedno zjęcie. Zofia z salonu na Patriarszich>>>



 

Copyrights by Biznes Internet Klub 2005. All rights reserved.
 
Powrót do strony głównej